راهنمای اجاره فضای کار اشتراکی

درباره ما

چند سالی است که مفاهیمی همچون کار اشتراکی، فضای کار مشترک و فضای کار اشتراکی بین فعالان کسب و کار و بین فریلنسرهای ایرانی جای خود را باز کرده است؛ شرکت‌هایی به صورت تخصصی به مدیریت فضاهای کار اشتراکی می‌پردازند، بعضی از کافه‌ها بخشی از فضای خود را به این امر اختصاص داده‌اند و برخی افراد هم اتاق یا فضایی که در محل کار خود از آن استفاده نمی‌کنند را به دیگران اجاره می‌دهند.

در حال حاضر تعداد فضاهای کاری اشتراکی موجود در شهرهای مختلف ایران و روند رو به رشد آنها در شهرهایی همچون تهران، اصفهان و مشهد، متقاضیان اجاره فضای کار را با گزینه‌های متعددی روبرو کرده است.

ایران‌کووُرک(irancowork) پلتفرمی است که تلاش می‌کند اطلاعات مورد نیاز درباره اجاره میزهای اشتراکی(منعطف)، میزهای ثابت(اختصاصی) و اتاق‌ها و دفاتر کار اشتراکی را با طبقه‌بندی کارا و مفید در اختیار مخاطبان خود قرار دهد تا بتوانند با مقایسه و بررسی امکانات، قیمت‌ها، زمان‌های دسترسی و نظرات سایر کاربران، بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشند.

افرایش دانش عمومی درباره فضای کار اشتراکی و ارتقای مدیریت و خدمات این گونه فضاها از دیگر اهدافی است که ایران‌کوورک آنها را در قالب پست‌های وبلاگ و صفحه‌های خود در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی دنبال می‌کند.